درباره سايت عکاسی

درباره سايت

در نظر  داشته باشید شرایط و قوانین حاکم بر سایت و کاربران، با توجه به مقتضیات زمان و بر حسب صلاحدید مدیر  سایت قابل تغییر و اصلاح هستند. در صورت ایجاد تغییرات مهم ، در صفحه کاربری اطلاع رسانی خواهد شد.

اهداف سایت:

پیک وان، محیطی تخصصی و فنی را برای عکاسان حرفه ای و آماتور تدارک دیده است تا عکس های هنری خود را در این تالار بزرگ مجازی نمایش دهند؛ از تجربیات دیگران استفاده کنند؛ تجربیات خود را به دیگران انتقال دهند؛ با دیدگاه های  یکدیگر آشنا شوند و تجربه و تبحّر خود را در عکاسی و نقد در معرض قضاوت عمومی قرار دهند. عکاسان حرفه ای و پیشکسوت نیز با حضور در سایت می توانند تجارب و اندوخته های علمی خود را به دیگران انتقال دهند (زکات علم، نشر آن است) و از امکاناتی مانند گالری فروش عکس بهره ببرند. 

شعار سایت:

" اگر دوست  دارم دیگران درباره ی عکس من نظر بدهند شایسته است من هم در مورد عکس دیگران نظر بدهم."  پیک وان، پیشنهاد می کند به ازای هر عکسی که ارسال می کنید حداقل دو نظر در مورد عکسهای دیگران درج کنید.

تعداد 1 کاربر عضو و 4 کاربر میهمان در حال حاضر در سایت حضور دارند:


Copyright ©2012-2018 Pic1 All rights reserved.
موضوعات مرتبط با سایت: سایت عکاسی آموزش عکاسی سایت عکس گالری فروش عکس عکاسان ایرانی انجمن عکاسان جشنواره عکاسی photography
تبلیغات متنی : تیشرت آپلود عکس وی اس تی