خانه / اخبار / اخبار سایت / راهنمای بخش های مهم گالری پیک وان

راهنمای بخش های مهم گالری پیک وان

راهنمای بخش های مختلف گالری عکس پیک وان :  

عکسهای منتخب ( گالری منتخب و عکسهای برگزیده ) :

عکس هایی هستند که به لحاظ کیفیت و محتوا در حد مطلوب و مناسبی قرار دارند یا از لحاظ تکنیک و ادیت از عکس های دیگر بیشتر جلوه نمایی می کنند. این عکس ها توسط کاربران طلایی یا مدیران سایت از میان عکس های ارسالی انتخاب می شوند.  


عکس های برتر :

عکسهایی که دارای امتیاز بیشتر باشند ( در یک بازه زمانی مثلا 40 عکس آخر ارسال شده ) در صفحه اول در قسمت “عکس های برتر بر اساس امتیاز کاربران ” قرار می گیرند .  


راهنمای ارسال عکس: ابتدا از منوی کاربری خود وارد صفحه ارسال عکس شوید. بعد از وارد کردن مشخصات عکس، دکمه انتخاب فایل را بزنید و فایل (عکس) خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل، آپلود عکس بصورت خودکار شروع می شود منتظر شوید تا پیش نمایش عکس در کادر مربوطه ظاهر شود سپس می توانید دکمه ارسال عکس را بزنید. تمامی فیلدهای ستاره داره  و گزینه آخر که مربوط به تعهد شماست حتما باید پر گردند.


 اسلاید شو : در قسمت اسلاید شو در صفحه اول سایت، عکسهای منتخبی از سوی مدیران سایت قرار میگیرند. این عکسهای می توانند از عکسهای داخل سایت و یا عکسهای منتخب خارحی باشند . 


عکس نوشته :

عکس نوشته، عکسی است که متنی مناسب با محتوای عکس بر روی آن درج شده است مانند عکس زیر

چنانچه کاربر سایت هنگام ارسال عکس رضایت خود را برای گالری عکس نوشته اعلام کند مدیریت سایت مختار است عکس را با کراپ دلخواه و متنی متناسب در قسمت گالری عکس نوشته (با نام ارسال کننده) قرار دهد.

بخش عکس نوشته سایت در حال حاضر غیر فعال می باشد.
Rate this post

همچنین ببینید

علت تار شدن عکس

تار شدن عکس

آشنایی با علت تار شدن عکس در این مقاله به بررسی عوامل مختلف در تار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال ضد اسپم * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.