قوانين و ضوابط

1- کاربران باید با هویت واقعی و به زبان فارسی در سایت ثبت نام کنند و تنها امکان استفاده از یک نام کاربری را دارند و باید با ایمیل های درست و معتبر ثبت نام کنند در غیر اینصورت اطلاعات کاربری آنها ویرایش یا بطور کامل از سیستم حذف خواهد شد.
 
2- نظرات خود را حتما با خط فارسی بنویسید مگر در شرایطی که لازم است مطلب یا جمله ای را به شکل اصلی آن نقل قول کنید. همچنین از عنوان های فارسی برای عکس خود استفاده کنید.
 
3- مسئولیت ارسال عکس و دیدگاه (نظر) به لحاظ مالکیت معنوی، حقوق مادی و پیامدهای آن به عهده ارسال کننده اثر یا همان کاربر عضو است. مدیر سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن و سالم انجام می دهد اما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آثار ارسالی به عهده نداشته و در قبال پیامدهای آن پاسخگو نخواهد بود.
 
4- ارسال عکسهای دیگران و یا عکسهای اینترنتی در سایت اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده، اثر مورد نظر حذف و عضویت کاربر خاطی برای مدت محدود یا دائم لغو خواهد شد.
 
5- ارسال عکس ها و دیدگاه های  مغایر با فرهنگ عمومی جامعه و ناقض قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت، ممنوع است و در صورت مشاهده اثر نامناسب، مورد ارسالی حذف و عضویت کاربر به مدت محدود یا دائم لغو خواهد شد. همچنین از ارسال عکس های بی کیفیت و بی محتوا جدا خودداری کنید. مدیریت مختار است اینگونه عکسها را نیز از گالری حذف نماید. همچنین عکسها یا نظراتی که منجر به ایجاد نظرات چالش برانگیز سیاسی یا فرهنگی شوند یا فضای سایت را دچار تشویش کنند و خارج از محدوده تخصصی و فنی نقد باشند بر حسب صلاحدید مدیریت حذف خواهند شد. نام و توضیحات عکس نیز می بایست از شرایط ذکر شده ی بالا برخوردار باشد در غیر اینصورت مدیریت مختار است آنرا ویرایش کند یا حذف نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به حذف و یا ویرایش آنها ندارد.
 
6- اگر نسبت حجم عکس به کیفیت و ابعاد ارسال شده، زیاد یا غیر منطقی باشد مثلا عکسی که می تواند در 200 کیلوبایت ارسال شود در 500 کیلوبایت ارسال شود حذف خواهد شد. این امر به خاطر حفظ سرعت و پهنای باند سایت انجام می شود که بطور غیر منطقی توسط اینگونه ارسالها در حال اتلاف است. این حذف ها توسط گروه فنی سایت بررسی و اعمال می شوند . پیشنهاد می شود برای فشرده سازی بهتر، در فتوشاپ در قسمت Save As از Quality های پایین تر از 8 استفاده نمایید.
 
7- رعایت ادب و احترام به دیگران و محترم شمردن فرهنگ ملی - قومی - مذهبی در دیدگاه های ارسالی، الزامی است. به عکس، نظر و شخصیت هیچکس توهین نکنید و هیچ عکاسی را کوچک نشمارید حتی اگر از دیدگاه شما عکس ارسال آن عکاس دارای ضعفهای زیادی باشد.
 
8- هنگام درج نظر یا امتیاز دادن به عکس های دیگران، فقط موارد فنی و تخصصی عکس را لحاظ کنید و از باند بازی و پارتی بازی و بی انصافی  و  رودربایستی در دادن امتیاز اکیداً پرهیز کنید. در صورت مشاهده چنین مواردی با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 
9- درج هر گونه آدرسی اینترنتی یا غیر اینترنتی، شخص یا عمومی، ایمیل های تبلیغاتی  و کلا هر گونه مطلب که جنبه تبلیغ داشته باشد در کلیه قسمت های سایت اعم از درج بر روی عکس یا درج در قسمت نظرات اکیدا ممنوع است و مدیریت مجاز به حذف یا ویرایش آن می باشد.
 
10- به دلایل فنی و مدیریتی ، و مرتبط بودن امتیاز عکسها و نظرات و تاثیر آنها بر کاربران دیگر،  امکان حذف عکس از طرف کاربر یا به درخواست کاربر موجود نمی باشد.
 
11- برخی از عکسهای با کیفیت با ذکر نام عکاس ( احتمالا در ابعاد کوچکتر ) در صفحه اختصاصی پیک وان در فضاهای مجازی به نمایش گذاشته می شوند. 
 
12- سایت پیک وان، محیط کاملاً صنفی و تخصصی برای فعالیت عکاسان حرفه ای، آماتور و تمامی افراد علاقمند به عکاسی است و فعالیت کاربران باید در حیطه ی تخصصی عکاسی باشد. مطالب دیگر هیچ گونه جایگاهی در این سایت ندارند.
تعداد 1 کاربر عضو و 2 کاربر میهمان در حال حاضر در سایت حضور دارند:
1 - هیوا ابراهیمی آذر /


Copyright ©2012-2018 Pic1 All rights reserved.
موضوعات مرتبط با سایت: سایت عکاسی آموزش عکاسی سایت عکس گالری فروش عکس عکاسان ایرانی انجمن عکاسان جشنواره عکاسی photography
تبلیغات متنی : تیشرت آپلود عکس وی اس تی